ЗАПРОШУЄМО ДО БІБЛІОТЕКИ ВЕРХНЬОТЕРСЯНСЬКОЇ ЗОШ!

-сучасного інформаційного центру,

що допомагає учням вчитись, а вчителям - навчати

/Files/images/20140130_174814.jpg

Надзвичайною популярністю в учнів нашої школи користується бібліотека. Її арсенал книг величезний, налічує 6 560 примірників художньої та наукової літератури та 2 993 підручника.

За приблизними підрахунками відвідування за рік становить 285, під час яких  учням було видано близько 698 книг (художньої та наукової літератури). Всього ж читацький колектив налічує 135 учнів та вчителів.
На відзначення значних подій тут створюються тематичні стенди. Окрім цього, постійно функціонують виставки зібраного матеріалу на такі теми як: “В памяті на віки”, “День Голодомору”,"Гуляйпільщина- рідний край".

Візитна картка бібліотеки тут                                               Звернення до читача тут

Портфоліо  бібліотекаря

СТРУКТУРНІ ПІДРОЗДІЛИ БІБЛІОТЕКИ:

- книгосховище для художньої та галузевої літератури;

- книгносховище для підручників;

- абонемент та читальний зал.

В даний час наша бібліотека оснащена  комп'ютерем, є можливість працювати не тільки в мережі Інтернет, але і в міській сітці, що не менш важливо для спілкування з дітьми та батьками.У всьому цьому величезну роль, якщо не саму важливу, грає так званий «людський фактор». Свою місію завідуюча бібліотекою бачить у підтримці всіх учасників НВП інформацією, у наданні бібліотечно-інформаційних ресурсів на різних носіях: друкованому (книжковий фонд, фонд періодичних видань, комп'ютерні роздруківки), цифровому (флеш-пам'ять, CD-, DWD-диски), допомога при роботі в мережі Інтернет.

ОСНОВНІ ФУНКЦІЇ ШКІЛЬНОЇ БІБЛІОТЕКИ:

- популяризація літератури;

- довідково-інформаційне обслуговування користувачів;

- всебічне сприяння підвищенню фахової, педагогічної майстерності вчителів, батьків шляхом популяризації педагогічної літератури і надання інформації про неї;

- виховання в учнів інформаційної культури.

/Files/images/чит 30.jpg

Завідуюча бібліотекою

ЗАСТРОЖНІКОВА  СВІТЛАНА МИКОЛАЇВНА

/Files/images/a.jpg

ЛАСКАВО ПРОСИМО ДО БІБЛІОТЕКИ!

Бібліотека працює:

8.00-14.00

Вихідні: субота та неділя.
Останній день місяця – санітарний.

/Files/images/-6-728.jpg