Новини

16 вересня учні та педагогічний колектив нашої школи взяли участь у лінійці пам’яті до Дня визволення Гуляйпільського району  від  фашистських загарбників «Під кулями ворожими сповна, за тишу заплатили ветерани». Ведучі Черненко Олександра  та  Данилюк Карина  зачитали інформацію про дії фашистів у роки окупації . Учні 3-4  класів підготували вірші.

Всі присутні вшанували полеглих солдат хвилиною мовчання та поклали квіти до підніжжя обеліска.

/uploads/editor/8669/603537/sitepage_2/files/vizvolennya_sela_.pptx

15.02.2016 р. Педагогічні  читання

В ході педагогічних читань учасники зібрання висловили свої думки щодо використання спащини В.Ф. Шаталова у своїй діяльності.

Звернення до педагогів

1. Реалізуйте засади гуманістичної педагогічної системи В.Ф. Шаталова щодо психологічної підтримки особистості в системі навчально-виховного процесу, створення необхідних умов для стимулювання інтересу, пізнавальної діяльності учнів.

2. З метою формування і розвитку мислення використовуйте технологію опорних схем, яка сприяє ефективнішому засвоєнню знань, самостійності, формуванню життєвих компетенцій.

3. Великі можливості для розвитку пізнавального процесу: пам'яті, швидкості мислення, уяви, фантазії закладено у евристичному методі, який забезпечує

стимулювання процесу навчальної діяльності, пізнання,  творчості. Навчальна праця  на уроці – це праця дитини над собою, підтримуйте процес самоствердження дитини, допоможіть дитині повірити у свої сили, здолати труднощі. Метод евристичних питань базується на закономірностях: проблемності й оптимальності. Шляхом мистецьки поставлених питань проблемність задачі знижується до оптимального рівня.

4. Ідеї В.Ф. Шаталова щодо включення в урок різних видів логічних інтелектуальних завдань є досить актуальною проблемою. Ефективним способом розвитку мислення є рішення школярами нестандартних логічних завдань. Використовуйте у своїй роботі різні способи виконання завдань, створюйте схему рішення проблеми, змінюйте складові завдань, запитання до завдань, будуйте зворотні вправи, озброюйте учнів загальними
прийомами мислення, просторової уяви, розвивайте  здатності розуміти зміст
поставленого завдання, уміння логічно міркувати, засвоїти навички
алгоритмічного мислення. Кожному учню важливо навчитися аналізувати, відрізняти гіпотезу від факту, чітко виражати свої думки, а з іншого боку - розвити уяву й інтуїцію. Такі завдання сприяють розвитку кмітливості, наполегливості в подоланні труднощів, завзятості в досягненні цілей, інтересу до знань, задоволення від самого процесу навчання.
5. Процеси мислення тісно пов’язані з мовною культурою. У педагогічному досвіду В.Ф. Шаталова значна увага приділяється формуванню мовної, орфоепічної культури школяра, яка є частиною технології опорних схем.

Використовуйте у навчально-виховному процесі систему прийомів формування орфоепічної культури, яка інтегруються з ігровими технологіями і забезпечує різні види комунікацій учня, формування комунікативних компетенцій, соціалізацію особистості.

6. З метою гуманізації  навчально-виховного процесу активніше впроваджуйте традиційні і інноваційні технології збереження здоров’я. В умовах впровадження інноваційних технологій  модернізуйте систему заходів, які б сприяли відпочинку, відновленню фізичних сил впродовж уроку.  Здоров’я – є головною умовою успішного засвоєння знань, умінь учнями.

18 жовт. 2016

Місячник шкільних бібліотек

У Верхньотерсянській ЗОШ І-ІІІ ступенів проходить місячник шкільних бібліотек
22 вер. 2016

Тиждень знань з безпеки життєдіяльності у 1 класі

З метою поліпшення якості навчально-виховної роботи з дітьми з питань особистої безпеки та захисту життя, пропаганди здорового та безпечного способу життя, вироблення в дітей умінь та навичок щодо захисту свого життя і здоров’я під час надзвичайних ситуацій на початку навчального року в школі проходив Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності.
16 вер. 2016

Солдати безсмертя

15 вересня у школі відбувся Урок мужності «Солдати безсмертя"
25 лют. 2016

Захист навчального проекту

Учні 4 класу на уроці природознавства захистили навчальний проект "Цікавий світ материка, на який я хочу потрапити."
12 лют. 2016

Ми твоє майбутнє, Україно!

Учні 7 класу з великим задоволенням подорожували сторінками історії України. На виховній годині вони підготували цікаві завдання про відомих українців, які своєю діяльністю прославили Україну. Творчо попрацювала група учнів, які зібрали інформацію про безмежно красивий рослинний і тваринний світ України. Всі команди успішно виконали кросворди, склали пазли карти України. У кінці класної години звучали пісні про Україну . Всім сподобалося працювати у команді.
2 лют. 2016

Поговоримо про обдарованість!!!

Обдарованість - це високий рівень здібностей людини, що дозволяє їй досягти особливих успіхів у певній галузі діяльності. Розрізняють загальну і спеціальну обдарованість. Загальна розумова обдарованість виявляється в оволодінні всіма видами діяльності, для успішного здійснення яких необхідні певні розумові якості. Спеціальна обдарованість пов'язана з певними видами діяльності, в яких вона найбільше розвивається.
2 лют. 2016

Конфлікт: спосіб вирішення проблеми чи її загострення!

Конфлікт - це зіткнення протилежних поглядів, інтересів, прагнень.
1 жовт. 2015

Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек

З 1-30 жовтня в шкільній бібліотеці в рамках Мжнародного Дня шкільних бібліотек пройшов Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек.За результатами якого створена презентація
17 квіт. 2015

Прибирання учнями ділянок на території школи

Після весняних дощів та довгожданого потепління, учні взялися за догляд пришкільної території. Кожен з класів вийшли на свої ділянки зі знаряддями праці.
23 лют. 2015

Тиждень дитячого читання

В рамках тижня дитячого читання в шкільній бібліотеці було проведено ряд заходів. По результатам роботи створена презентація.
1жовтня 2015р

Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек