Історія школи

У 1888 р. у селі Верхня Терса Олександрівського повіту Катеринославської губернії почала працювати земська початкова школа для селянських дітей.

У 1890-1891 навчальному році до школи ходило 37 хлопчиків, а 103 дітей перебувало поза її стінами. У цей час у школі працювали вчителі Похила М.І., Стаменова М.С., Стасик Т.І., Шрамко Ю.І., Бодня Л.В., Лисота А.Г..Традиційними заходами у виховній роботі були: трудові десанти, зустрічі з ветеранами війни та праці, конкурси на найкраще виконання пісень.

З роками приміщення старіло і не відповідало вимогам для здобуття повноцінної освіти.

Тому в 1965 році розпочалося проектування нової двоповерхової школи. Будівництво почалося в кінці 60 - х років і завершилось в 1972 році.

Новозбудована двоповерхова школа мала обладнані кабінети фізики, хімії, власний радіовузол, фотолабораторію.На території навчального закладу розміщувалися теплиці, квітники,метереологічні та географічні майданчики.

Директорами школи у післявоєнний час працювали:

• Мелешко О. А..
  • Заїченко Іван Андрійович
  • Стасик Іван Мусійович
  • Стаменов Василь Федорович
  • Бодня Любов Іванівна
  • Лопатін Микола Іванович
  • Тилик Любов Володимирівна
  • Тилик Володимир Федорович
  • Застрожніков Володимир Леонідович.