Новини

16 вересня учні та педагогічний колектив нашої школи взяли участь у лінійці пам’яті до Дня визволення Гуляйпільського району  від  фашистських загарбників «Під кулями ворожими сповна, за тишу заплатили ветерани». Ведучі Черненко Олександра  та  Данилюк Карина  зачитали інформацію про дії фашистів у роки окупації . Учні 3-4  класів підготували вірші.

Всі присутні вшанували полеглих солдат хвилиною мовчання та поклали квіти до підніжжя обеліска.

/uploads/editor/8669/603537/sitepage_2/files/vizvolennya_sela_.pptx

15.02.2016 р. Педагогічні  читання

В ході педагогічних читань учасники зібрання висловили свої думки щодо використання спащини В.Ф. Шаталова у своїй діяльності.

Звернення до педагогів

1. Реалізуйте засади гуманістичної педагогічної системи В.Ф. Шаталова щодо психологічної підтримки особистості в системі навчально-виховного процесу, створення необхідних умов для стимулювання інтересу, пізнавальної діяльності учнів.

2. З метою формування і розвитку мислення використовуйте технологію опорних схем, яка сприяє ефективнішому засвоєнню знань, самостійності, формуванню життєвих компетенцій.

3. Великі можливості для розвитку пізнавального процесу: пам'яті, швидкості мислення, уяви, фантазії закладено у евристичному методі, який забезпечує

стимулювання процесу навчальної діяльності, пізнання,  творчості. Навчальна праця  на уроці – це праця дитини над собою, підтримуйте процес самоствердження дитини, допоможіть дитині повірити у свої сили, здолати труднощі. Метод евристичних питань базується на закономірностях: проблемності й оптимальності. Шляхом мистецьки поставлених питань проблемність задачі знижується до оптимального рівня.

4. Ідеї В.Ф. Шаталова щодо включення в урок різних видів логічних інтелектуальних завдань є досить актуальною проблемою. Ефективним способом розвитку мислення є рішення школярами нестандартних логічних завдань. Використовуйте у своїй роботі різні способи виконання завдань, створюйте схему рішення проблеми, змінюйте складові завдань, запитання до завдань, будуйте зворотні вправи, озброюйте учнів загальними
прийомами мислення, просторової уяви, розвивайте  здатності розуміти зміст
поставленого завдання, уміння логічно міркувати, засвоїти навички
алгоритмічного мислення. Кожному учню важливо навчитися аналізувати, відрізняти гіпотезу від факту, чітко виражати свої думки, а з іншого боку - розвити уяву й інтуїцію. Такі завдання сприяють розвитку кмітливості, наполегливості в подоланні труднощів, завзятості в досягненні цілей, інтересу до знань, задоволення від самого процесу навчання.
5. Процеси мислення тісно пов’язані з мовною культурою. У педагогічному досвіду В.Ф. Шаталова значна увага приділяється формуванню мовної, орфоепічної культури школяра, яка є частиною технології опорних схем.

Використовуйте у навчально-виховному процесі систему прийомів формування орфоепічної культури, яка інтегруються з ігровими технологіями і забезпечує різні види комунікацій учня, формування комунікативних компетенцій, соціалізацію особистості.

6. З метою гуманізації  навчально-виховного процесу активніше впроваджуйте традиційні і інноваційні технології збереження здоров’я. В умовах впровадження інноваційних технологій  модернізуйте систему заходів, які б сприяли відпочинку, відновленню фізичних сил впродовж уроку.  Здоров’я – є головною умовою успішного засвоєння знань, умінь учнями.

4 лют. 2015

Книгобачення

Знайомство з новою книгою І. К. Кушніренка «Освітянська зоря Михайла Фоменка»
29 січ. 2015

Незабутня зустріч з письменником

Конференція-презентація книги І. К. Кушніренка "Освітянська зоря Михайла Фоменка"
22 січ. 2015

Репортаж
2 січ. 2015

Оновлено розділ ЗНО-2015

До уваги абітурієнтів та випусників 11 класів! Ознайомтеся з оновленим розділом ЗНО на 2015 рік
1 жовт. 2014

Акція "День людей похиловго віку"

1 жовтня у всьому світі відзначається Міжнародний день людей похилого віку. Учні 7 класу (Боднар Богдана, Коротун Анна, Релушко Олександр, Яцишина Альбіна) вважають, що турбота про людей похилого віку – справа кожного.
16 вер. 2014

Ветерани- наша гордість і слава

Урок мужності, присвячений визволенню села від німецько-фашистських загарбників
15 вер. 2014

ЮНИЙ ДРУЖЕ! Знай, виконуй Правила безпечної поведінки на вулицях і шляхах нашого краю.

Звіт про участь у Всеукраїнському місячнику «Увага! Діти - на дорозі!».
20 трав. 2014

Учні прибрали свої ділянки

В рамках шкільного суботника учні всіх класів прибрали свої ділянки на території школи.
14 трав. 2014

Класна виховна година на тему: "Стихійні ситуації природнього походження та правила поведінки у цих ситуаціях".

Поглибили і узагальнили знання учнів про різні стихійні ситуації природного походження та правила поведінки у цих ситуаціях.
12 трав. 2014

Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності

Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності у Верхньотерсянській ЗОШ був проведений з метою цілеспрямованої профілактичної роботи з населенням щодо попередження травматизму невиробничого характеру, а також з метою виховання поважного ставлення до безпеки людини: формування у підростаючого покоління світоглядних та етичних основ здорового способу життя, усвідомлення необхідності вироблення навичок з дотримання правил поведінки у надзвичайних ситуаціях, що виникають при порушенні життєвого процесу у побуті, під час трудової діяльності чи в соціальному середовищі, а також загострення уваги на необхідності дотримання основ безпеки життєдіяльності
1жовтня 2015р